Liefde voor deze Maxi Dress van ONLY
Ja mensen de zomer is weer terug in Nederland! Ik vind het heerlijk dat de zon weer schijnt, hopelijk kun jij er net zo van genieten. Vandaag heb ik weer een leuke outfit voor jullie. Deze jurk heb ik al twee keer aangehad met een barbecue. Juist voor de warme zomeravonden is het echt een hele fijne jurk. Hij heeft namelijk aan beide kanten een hoge split, is van een zachte stof en heeft een open rug. Hierdoor ben je wel genoeg bedekt maar is hij toch luchtig en sexy genoeg 😉 !
Ik kocht deze jurk een maand geleden in de uitverkoop, bij aankoop van twee artikelen kreeg je een bepaalde korting, bij Vero Moda. Hij is van het merk ONLY. Ze hebben hem in deze kleur en in het grijs. De foto’s maakte ik afgelopen zondag op timer natuurlijk 😉 . Zoë wilde er ook graag op dus het is weer een soort “zoek en vind” Zoë haha. Veel plezier met kijken naar deze outfit!
Ik combineerde deze jurk met een paar leuke sandelen/hakken. Ik vind ze echt zo schattig met dit strikje 😀 ! Ik kocht ze ik denk een jaar of 3 geleden bij Primark voor slechts € 9,00! Daarnaast combineer ik het met het blauwe tasje wat ik bij Primark in Londen kocht. In mijn shoplog van Londen was deze al eerder te zien! Ik heb het dus vrij rustig en neutraal gehouden.
Outfit
Jurk | ONLY via Vero moda, lente/zomer 2015
Via Vero moda zag ik hem zelf niet meer online. Ik heb deze jurk nog wel kunnen vinden via Wehkamp.nl. Dus mocht je hem willen bestellen, zou je het daar kunnen doen 🙂 Nog een tip daarbij, bestel je voor de eerste keer dan kun je met kortingscode NIEUW 10 euro korting krijgen tot en met 10 augustus!
Tasje | Primark, lente/zomer 2015
Schoenen | Primark, lente/zomer 2012
Wat vind jij van deze outfit?
Oh wat een mooie jurk! Inderdaad heel veel liefde voor deze jurk. Hij staat je prachtig. Je ziet er ontzettend mooi uit! ♥
Auteur
Dank je wel Marion 🙂 !
Superleuke jurk, hij staat je ook erg mooi!
Liefs
Auteur
Thanks Tineke!
Jurk valt mooi zeg, staat je goed!
Auteur
Thanks 🙂 Ben er erg blij mee 😀
Wat een mooie jurk! De waterval rug is echt prachtig en de jurk staat je echt super.
Auteur
Ja die rug is echt mijn favoriet, hij valt precies goed 🙂
Wat een leuke jurk staat je goed!
Auteur
Thanks Manon!
Wauw! Staat je prachtig die kleur :-)..
Auteur
Dank je wel Meg!
Wat een mooie jurk! Hij staat je super :).
Auteur
Dank je wel!!
Leuke jurk, vooral de achterkant van de jurk vind ik super!
Auteur
Dank je wel Kimberley. Ja gaaf he 😀
Oeeeh inderdaad een sexy rug. Hij staat je heel mooi 🙂
Auteur
Thanks Kim 😀
Dat stofje lijkt mij ook heel fijn trouwens. 😀
Auteur
Dat is het zeker Dina! Lekker zacht waardoor het net aanvoelt als een pyjama of joggingbroek 😀 haha
Leuk zo’n open rug! Je tasje is ook super 🙂
Leuk zo’n open rug! Je tasje is ook super 🙂
Auteur
Dank je wel! Ja gaaf he! Hij valt ook precies zoals ik hoopte die rug haha!
Gave jurk! Staat je goed, ik ben sinds kort ook fan van de maxi dress, zit zo lekker!
Auteur
Ja he heerlijk! Ik heb deze jurk gisteravond ook maar weer aangetrokken. Lekker in de tuin na een dagje werken nog even genieten van de zomeravond!
Mooie jurk en gaaf gecombineerd met de schoenen en het tasje. Looking good woman!
Auteur
Thanks Nesrin! 🙂
Wauw! Wat een mooie jurk! 🙂 En dat tasje en de schoenen, té lief!
Auteur
Dank je wel Renske!
Erg leuke jurk + schoenen! Bij zulke goedkope schoenen vraag ik mij wel af hoe lang je ermee doet, maar 3 jaar is best lang!
Auteur
Ja, ik draag ze niet dagelijks hoor! Alleen voor speciale gelegenheden. Ik kan niet meer zo goed op hakken lopen dan krijg ik snel last van m’n rug en knieën. Ze zijn nog steeds heel *klopt tegen eens stuk onbewerkt hout* dus voorlopig een goede koop haha
Staat je heel erg goed, ook de kleur! Ben sowieso wel fan van die split trend zeg maar haha. Het tasje vind ik ook heel erg leuk!
Auteur
Ja die kleur vond ik zelf gelijk geweldig! Bijna de kleur van mijn ogen haha. Dank je wel voor je reactie!
Oeh ja, ik vind hem tof! Ik zoek ook nog zoiets. weet alleen niet of het me staat met mijn 1.54 hihi. Die Zoë op de achtergrond, geweldig.
Auteur
Dat is altijd lastig hé als je zo klein bent! Deze is voor mijn maat goed 1,70 en ik denk dat iemand die iets kleiner is hem ook wel goed aan kan. Het is echt proberen of het lukt of niet helaas 🙂
Tjonge, ik ben echt onder de indruk van hoe leuk de jurk je staat…wat een leuke outfit , perfect met de schoenen..Tja en dan die kleine Zoe, ze ligt inderdaad wel een beetje verdekt opgesteld…schattig
Auteur
Wauw bedankt voor je compliment Petra! 🙂 Ja schattige hé die Zoë. Die trekt zich lekker nergens wat van aan 🙂
Omg wat ben je sexy! 😉 De jurk staat je echt prachtig, en ja het tasje is nog steeds leuk!!
Auteur
Ja blijft leuk hé dat tasje 🙂 ! Haha thanks
Staat je goed! En wat schattig die schoenen 🙂
Auteur
Dank je Rowan!
Leuke outfit! 🙂