Review | HappySoaps Scrubpuccino

De meest duurzame Scrub bar allertijden.

HappySoaps heeft een nieuwe product op de markt gebracht de Face & Body Scrub Bar Scrubpuccino. Deze milieuvriendelijke scrub is niet alleen goed voor je gezicht en huid maar ook voor de planeet. 

HappySoaps

Mocht je het merk HappySoaps nog niet kennen, hier een korte introductie. Het is opgericht door Marco en Marcel Koers met de gedachte: “100% plasticvrije en natuurlijke verzorging toegankelijk maken voor iedereen”. En dat is ze zeker gelukt. Ik vind het super om te zien hoe enthousiast ze zijn en hoe ver ze milieuvriendelijkheid in hun producten doorvoeren. Alles is tot op het kleinste detail uitgedacht.

Zo worden alle producten van HappySoaps gemaakt in Nederland. Dit scheelt enorm veel transport en uiteindelijk ook CO2 uitstoot. Alle Bars worden met de hand gemaakt en verpakt. Bij zowel de productie, opslag als de verpakking en de verzending wordt helemaal geen plastic gebruikt! Alle producten van HappySoaps zijn 100% plastic en microplastic vrij. Daarnaast zijn alle producten Vegan en bevatten alleen natuurlijke ingrediënten. Als dat je nog niet overtuigd heeft, lees dan even verder over hoe goed ze het bij de Scrubpuccino verder hebben uitgedacht.

HappySoaps Scrubpuccino | De verpakking

De verpakking van deze Scrubpuccino is gemaakt van Nederlands bermgras en 100% groene energie. Per 100 kg verpakking wordt 35 kg bermgras verbruikt. Zo is de impact op het milieu zo klein mogelijk. En na gebruik kan de verpakking gewoon bij het oud papier.

HappySoaps Scrubpuccino verpakking

De verpakking voelt gewoon aan als papier/karton, ik vind het zo bijzonder dat dit kan en zo goed bedacht van HappySoaps! Wat ik ook goed vind aan deze verpakking is dat er een kleine opening in zit. Hierdoor kun je de heerlijke geur van dit product al ruiken en spoort het je nog meer aan om dit product aan te schaffen.



Op de achterkant van het product staan de voordelen aangegeven, op de zijkant een deel van de ingrediënten en hoe je de HappySoaps Scrubpuccino gebruikt.

HappySoaps Scrubpuccino| Meer informatie over dit product

De koffie die gebruikt wordt voor het maken van deze Srub bar is upcycled koffie van o.a. de Universiteit Utrecht. Dit wordt, met elektrische voertuigen, opgehaald door mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Er wordt doordat er gebruik wordt gemaakt van koffie als scrub dus ook hier weer 0% plastic aan toegevoegd, waar dat bij andere merken met scrub producten vaak wel het geval is!

Met de aankoop van één HappySoaps Srubpuccino bespaar je negen plastic flessen. Deze Scrub staat namelijk gelijk aan twee plastic tubes met scrub. Daarnaast haalt de HappySoaps partner Sumthing voor iedere aankoop het gewicht van zeven plastic flessen uit de natuur. Zo heb je dus 9 PLASTIC flessen minder na 1 aankoop.

Het inpakken van de bar gebeurd door kwetsbare groepen mensen. Met recht mag HappySoaps dit wat mij betreft dus echt de meest duurzame Bar allertijden noemen!

HappySoaps Scrubpuccino | Mijn ervaring

Ik die geen koffie lust ging nu een HappySoaps Face & Body Scrub Bar genaamd Scrubpuccino uittesten. Wel ironisch. Maar eerlijk is eerlijk, ik lust geen koffie, maar de geur van vers gebrande koffie vind ik wel erg lekker. Daarnaast was ik vooral erg benieuwd naar deze meest duurzame bar allertijden!

Dit was het eerste product wat ik probeerde van HappySoaps, maar zeker niet de laatste. Ik ben erg onder de indruk van hoe goed ze het aanpakken. Ik vind het zo bijzonder hoe HappySoaps nadenkt over elk onderdeel van het traject. Van het verzamelen van de koffie tot het maken van de verpakking van Bermgras.

Zowel mijn man als ik gebruiken deze HappySoaps bar nu al een paar weken. Ik kan maar een ding hierover zeggen en dat is dat ik het echt een geweldig product vind. Als je het in de ochtend over je gezicht en lichaam scrubt ben je gelijk wakker. Van het scrubben, maar ook van die heerlijke koffie geur. Het geeft je een instant oppepper. De koffie scrub is lekker, maar blijft wel soms iets te lang op je lichaam plakken. Dus voordat je onder de douche vandaan stapt echt even goed afspoelen ;-).

De HappySoaps Face & Body Scrub Bar Scrubpuccino is onder andere te koop via de website van HappySoaps voor € 9,99.

Ben jij al bekend met HappySoaps of het product Srubpuccino?

Ik heb dit product ontvangen ter review.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mobiele versie afsluiten