De keuken is tijdens de verbouwing helemaal omgegooid. Deze zat namelijk eerst voorin het huis en wij hebben hem verplaats naar de achterkant van het huis. In deze blog kun je daar alles over lezen incl. tekeningen en schetsen van hoe de keuken eruit zou komen te zien. Zowel Tiem als ik koken graag en vinden een leefkeuken geweldig. Na heel veel hard werken van mijn vriend en mijn schoonvader is onze keuken zo goed als klaar. Er zijn wat kleine dingen die nog moeten gebeuren qua afwerken maar wij zijn er even klaar mee hihi.

Dit is een overzicht van onze keuken momenteel! Het is precies geworden zoals we gehoopt hadden en het lijkt heel erg op de tekeningen. Er moeten nog plinten onder, de afzuigkap moet nog een beetje afgewerkt worden, er moeten nog een aantal planken in de kastjes en de shutters moeten nog gemonteerd worden voor de ramen. Ik ben ook echt super blij dat mijn krukken van Riviera precies passen onder de bar π Het staat er nog leuk bij ook!

De keuken zelf hebben we besteld bij Kvik Barendrecht. Tiemen heeft deze samen met zijn vader geïnstalleerd. Het betonnen blad hebben we laten storten door Koak Design.

In de keukenlades hebben we verlichting. Zeker in de avond is dat handig. Het is net dat beetje luxe wat de keuken er nog beter uit laat zien.

We hebben gekozen voor twee ovens. Een oven/stoomoven en één oven/magnetron. Zeker op het moment dat je eters krijgt is dit heel handig!

Het zijn toch de tegels geworden die ik jullie eerder heb laten zien.

Het Deense design vind ik zelf nog steeds erg mooi. Greeploos en mooi gestroomlijnd.

Dit is een item die Tiemen heel graag wilde hebben. Een brood doos van Wesco in oranje, zijn lievelingskleur. Het is een echte eyecatcher in onze keuken geworden!

Op de plank boven het aanrecht staan nu redelijk veel spullen. Als de kast geleverd wordt en alle planken in de keukenkastjes gemonteerd zijn zal dit zeker wat minder vol worden π

Deze kookplaat is echt geweldig! Koken op gas blijft toch echt de beste keus!
Wat vind jij van mijn keuken?
Suppperr mooi geworden les heel veel kookplezier!!!!
In 1 wooord: wauw! Wat een prachtige keuken hebben jullie! Perfecte timing ook dat je wat mocht uitzoeken. Past heel mooi bij elkaar.
Geweldige keuken, heel mooi! Ik hou van beton in keukens π De lades herken ik haha ik geloof dat mijn oom hetzelfde heeft ook die greeploze randen. Werkt prima. Veel kook plezier in dit mooie plekje!
Super mooooooi les?
Wat een tof blad en gave keuken! Mijn ouders (en ik haha) gaan ook binnenkort verhuizen en hebben ook voor een betonnen keukenblad gekozen Γ©n voor stoomoven, ben erg benieuwd hoe dit gaat werken! Veel plezier met jullie nieuwe keukentje, echt onwijs leuk!
Auteur
Wat leuk dat jullie hier ook voor hebben gekozen! Ik ben heel erg benieuwd hoe het bij jullie wordt π Het is altijd even afwachten of het uiteindelijk bij elkaar past omdat je het allemaal los besteld maar bij ons is het gelukkig goed gegaan π
Ja echt toevallig! Ik ben sowieso van plan om een keer een kookvideo op te nemen als de nieuwe woning en keuken helemaal klaar zijn, haha π
Jeetje wat een prachtige keuken!!!!
Die rasp bak lijkt me trouwens echt heel erg handig!
Auteur
Die is ook mega handig! Hij is ook goed en stevig. Chocolade raspen gaat ook moeiteloos dus lekkere choco-cupcakes heb ik er al mee gemaakt! π
Wat een super gave keuken! Echt prachtig. Heel veel plezier dit gaat vast en zeker lukken. Ik zeg binnenkort een bloggers diner bij jou thuis π
Auteur
Wat een leuk idee π Wanneer gaan we dat doen π Koken gaat inderdaad zeker lukken π
Oh, wauw, wauw, WAUW! Wat prachtig!
Wauw, wat een mooie grote keuken!
Wat een prachtige keuken! En ook een hele leuke spulletjes van Mepal!
Wauw, prachtige keuken!! Lijkt me een heerlijke keuken om in te e koken!
Wauwwwwww wauwwww zit met open mond te kijken. Wat een prach-ti-ge keuken. Fantastisch!
Oelala, ik ben verliefd op je keuken! Ik hou van wit, en zo greeploos, gaaf! Ook met die barkrukken erbij, gezellig bij elkaar zitten tijdens het koken π Ja ik ben fan!
Wat een heerlijke ruime keuken, heerlijk om in te mogen kokkerellen te zitten kletsen met elkaar onder het koken…de brooddoos is ook echt heel bijzonder om te zien….super allemaal…
Wat een heerlijke keuken! Ik ben jaloers π En dan vooral op dat licht en het beton. Daar zul je wel mooie foto’s kunnen maken haha
Wauw!!! Ik zit hier gewoon te kwijlen joh. Wat een geweldige keuken! Echt precies hoe ik het ook zou willen hebben. Wat een ruimte ook zeg, echt top. Jaloers!
Wat een prachtige keuken!
En met die nieuwe keukenspullen moet het helemaal goed komen met de lekkere gerechten toch? Have fun!
Wauw, strak! Super resultaat en leuke accessoires. Ik hou niet van heel strak en modern (ben meer van die oude huizen-stijl) maar ik kan dit zeker waarderen π
Ziet er erg tof uit, heel erg veel kook plezier!
Wat een prachtige keuken!! Het betonnen blad is erg tof! π
wow ziet er super mooi uit zeg!! daar ga je vast veel kookplezier in beleven
Mooie keuken meid. Ik zou hem ook willen.
Wauw wat is ie schitterend! Licht, warm en stijlvol!
Wat een heerlijke keuken! Ziet er echt heel mooi uit. Ik droom van zo’n kookeiland, lijkt me ontzettend gezellig om aan het koken te zijn terwijl er iemand lekker tegen je kan zitten kletsen aan het barretje.
Zo, mooi keuken is dat geworden zeg. Hoe heb je de oude keuken eruit gehaald? Zelf gedaan? Heb je toen ook zelf een container moeten huren voor het afvoeren van de oude keuken?
Auteur
We hebben de oude keuken er inderdaad zelf uitgehaald en verkocht π Het overige afval hebben we bij de stort gebracht!
Ziet er prachtig uit het betonnen blad!
Ik kom op jullie site omdat wij bezig zijn ons te orienteren op een nieuwe keuken maar de berichten over betonnen werkbladen en de ervaringen nogal wisselen.
Dus ik ben benieuwd naar jullie ervaring! Anderhalf jaar later, kan je daar wel wat over zeggen denk ik? Ik schat zo in dat jullie de keuken intensief gebruiken…. hoe zit het met vlekken etc? Blijft het beton zo mooi?
Alvast veel dank!
Auteur
Hoi Emmy, uiteraard kan ik daar wat over zeggen! Wij gebruiken de keuken inderdaad heel intensief. Wij hebben het beton in het begin regelmatig ingesmeerd met groene zeep. Dat schijnt te helpen tegen de vlekken. Nu doen wij dit nog eens in de maand ter onderhoud. Het is natuurlijk een soort van natuurproduct wat net als hout een beetje leeft. Wij merken dat rondom het kookgedeelte wat meer vlekken zitten, echter vind ik dat zelf totaal niet storend. Dat hoort een beetje bij het concept. Soms heb je bijvoorbeeld ook een koffievlek maar met een doekje haal je dat gemakkelijk weg en de kring die overblijft verdwijnt binnen een paar dagen. Wij zijn nog steeds erg blij met het blad! Hoop je hiermee een beetje geholpen te hebben. Groetjes Lesley
Wat is jullie keuken mooi geworden zeg! Ik vind met name de kleuren erg mooi. Daarnaast is het natuurlijk erg fijn dat het er zo licht is. Ik droom zelf ook van een groot kookeiland en meer opbergruimte voor mijn spullen.