De Leistert, de nummer 1 kindercamping van Nederland

Genieten van een vakantie met het hele gezin bij de Leistert

Op zoek naar een leuke vakantie in eigen land? Een waarbij de kinderen zich uitstekend kunnen vermaken en jij daardoor ook? Zoek dan niet verder. Bij de Leistert in Roggel moet je zijn!

Mijn ervaring met de Leistert

Afgelopen jaren heb ik meerdere keren tips gevraagd voor een leuke vakantie met kinderen op mijn Instagram account. De Leistert als leukste kindercamping Nederland is daarbij veruit het meest genoemd. Het enige nadeel, voor de momenten dat wij wilde gaan, was alles al uitverkocht 😉 . Ook een van mijn vriendinnen en mijn buren zijn laaiend enthousiast over dit park. En ik? Ik kan alleen nog maar hopen dat we snel een keer op dit park terecht kunnen. Hij staat in ieder geval hoog bovenaan onze to visit lijst.

Op dit moment durven wij qua vakanties niet al te ver vooruit te boeken. Dat heeft niets met Corona te maken, maar met ons zoontje wat regelmatig ziek is. Sinds zijn geboorte boeken we 1 tot 2 weken van te voren. Hopelijk kunnen we daar snel verandering in brengen want binnenkort wordt hij geopereerd. Of hebben we een keer mazzel en is er wel de gewenste plek op dit prachtige park.

Wat maakt de Leistert zo leuk?

Glamping tent Leistert

Verschillende accommodaties

Wat ik zelf erg fijn vind aan dit park is dat je de keuze hebt uit verschillende accommodaties. Hou je van kamperen, dan kun je met eigen caravan of tent komen. Heb je geen eigen kampeermiddel? Kies dan voor een Safari tent, Glamping tent, Lodge of Cabin. Niet zo van het kamperen? Kies dan voor een bungalow of vakantieboerderij.

De leukste faciliteiten voor kinderen

Waterspeeltuin Leistert

Een must aan een leuk park voor kinderen is veel faciliteiten waarbij ze zich zowel binnen als buiten kunnen vermaken. Bij de Leistert kun je je hart ophalen. Enorm veel buiten speeltuintjes, een adventure golfbaan en zelfs een grote waterspeeltuin.

Speeltuin LeistertSubtropisch zwembad LeistertOok een leuke indoorspeeltuin en bowling. Een camping met zwembad is natuurlijk ook echt een must. Als ik mijn dochter vraag wat ze wil doen op vakantie is daar vaak maar 1 antwoord op: zwemmen! De Leistert heeft zowel een buitengolfslagbad als een groot subtropisch binnenzwembad. Beide ook uitgerust met een peuter/kleuterbad.

Restaurant Grillo Leistert

En van al dat spelen krijg je natuurlijk wel honger. Bij de Plaza of de verschillende restaurants kun je lekker een hapje eten of je haalt bij de supermarkt op het park boodschappen om in je eigen accommodatie zelf iets lekkers op tafel te zetten.

Recreatieprogramma

Klushuis de Leistert

Op vakantiepark de Leistert worden verschillende activiteiten georganiseerd. De activiteiten zijn voor verschillende leeftijden, vanaf 4 jaar en ouder. Ga je samen met Pluck en Pien swingen bij de (online) mini disco, een ochtendje knutselen, op paw patrol of smurfen jacht, sieraden maken, doe een van de vele sportactiviteiten of kom gezellig de poppendokter bezoeken.

Persoonlijk vind ik daarnaast de omgeving van het park ook erg leuk. Zo ben je zo bij Toverland en zit je in de buurt van Designer Outlet Roermond. Al met al alle ingrediënten voor een geslaagde vakantie.

Ben jij al eens bij de Leistert geweest?

Deze blog is geschreven in samenwerking met de Leistert

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.