Forever 21 nu ook in Rotterdam!
Vanaf 17 oktober is er een tweede Forever 21 in Nederland. Na Amsterdam heeft nu ook Rotterdam een vestiging van de in 1984 opgerichte winkelketen.Voor Aranka van byaranka.nl mocht ik naar de preview/ VIP opening van Forever 21 in Rotterdam. Superleuk en ik verheugde me er al op vanaf het moment dat ik een bericht van haar kreeg.

Deze vestiging zit aan de Beurstraverse, in de volksmond ‘de koopgoot’ in Rotterdam. De koopgoot heeft een ware metamorfose ondergaan om deze keten te kunnen plaatsen. De winkel zit tegenover de HEMA, Zara en H&M. Als je een beetje bekend bent in Rotterdam weet je dat hier ooit meerdere (kleine) winkels zaten en er één ondergrondse doorgang was richting V&D. Alle kleine winkels bij elkaar en de doorgang richting V&D zijn doorgebroken en er is één winkel van gemaakt. Ik kan je vertellen hij is groot! Met wel 1700 vierkante meter verveel je je in deze winkel geen minuut. Ik heb voor jullie een foto verslag gemaakt van de winkel. Veel plezier!


De winkel heeft één verdieping die ruim opgezet is. Er is gebruik gemaakt van wit en zwart als kleuren voor het interieur. Dit houdt het rustig en steriel. Er zijn weinig ramen alleen aan het begin en aan het einde van de winkel. Desondanks is de winkel wel licht genoeg.





De nieuwste collectie hangt in de winkel. Er zijn zo veel leuke dingen dat je eigenlijk niet weet waar je moet kijken. Zelfs nu ik de foto’s hier voor jullie in dit stukje plaatst zie ik weer dingen dat ik denk hé dat is ook leuk!


De zeeën van ruimte!


De DENIM SHOP.

De winkel verkoopt naast dameskleding ook herenkleding. De heren afdeling bevindt zich direct links als je de vestiging in komt lopen vanuit de koopgoot. Voor heren is er helaas niet veel keus.
Naast een herenafdeling is er ook een heel klein stukje voor kinderen. Hier zag ik voornamelijk meisjes kinderkleding hangen. De grootte van dit gedeelte is denk ik de helft van de herenafdeling.







Accessoires in overvloed! Handtassen, kettingen, armbanden, oorbellen, rugzakken, sjaals en hoeden. Je hebt er nooit genoeg van en Forever 21 heeft zo veel keus dat je de winkel haast niet uit kunt lopen zonder dat je ook maar iets van deze afdeling hebt afgerekend!



De collectie van Forever 21 heeft veel verschillende stijlen waardoor er voor iedereen wel iets leuks te vinden is.

Deze winkel heeft ook een kleine lingerie afdeling. Hier vind je deze schattige onderbroeken terug, onesies, pyama’s en BH’s. Ook de sportievelingen kunnen hun hart ophalen. Er is namelijk ook een basis assortiment sportkleding!


Naast dat er schoenen door de hele winkel heel staan is er ook een speciale afdeling voor ingericht. Let’s buy those shoes!




Iets wat ik zelf altijd erg belangrijk vind: de paskamers. Er zijn meerdere paskamers in de winkel. Deze zit achterin de winkel, is zalmroze getint en heeft 22 paskamers. Zoals je kunt zien zijn de paskamers ruim opgezet. Je hebt genoeg ruimte om je om te kleden, er is in elk pashokje een ruime spiegel en genoeg haakjes om je eigen kleding/te passen kleding op te hangen.


Ik vind dit afrekensysteem veel fijner dan een winkel die met meerdere rijen werkt. Je loopt tijdens het wachten door de overige accessoires als sokken, wat beauty artikelen, make-up tasjes en andere kassakoopjes. Er is dus één rij met meerdere kassa’s. Nog net geen Primark met ‘ kassa 3 alstublieft ‘ maar wel hetzelfde principe.
Mijn aankopen

Tijdens deze avond kon ik de deur natuurlijk niet uitlopen zonder iets te kopen. Zoals ik al eerder zei je loop vast en zeker met minimaal één accessoire de deur uit. Dat deed ik ook. Ik kocht deze schattige hartjes ketting en een o zo hippe coltrui in het zacht grijs. De trui en super zacht en heerlijk warm. Precies goed voor een koukleum als ik 😉
Ik heb een geweldige avond gehad! Bedankt Aranka dat ik hier bij mocht zijn.

Zoals jullie al horen ben ik heel enthousiast over deze winkel en ga ik hem zeker vaker bezoeken. Ik ben heel benieuwd of jij de winkel al bezocht hebt of van plan bent te bezoeken?!
OH MY die onderbroeken. Ik denk dat als ik zo een aan zou hebben, ik iedere keer weer een beetje om mezelf moest lachen als ik die onderbroek zie. :’) Zo leuk. Super leuk dat je bij de opening mocht zijn.
Auteur
Ja hahaha zeker he! Ik zou denk ik ook heel de dag in de spiegel gaan kijken naar m’n kont haha 😛
Wat super lief dat je er voor haar naar toe mocht!
Auteur
Ja zeker te weten! Het was ook erg leuk!
oooh Les ik wil ook snel gaan!!!! ziet er zoo gaaf uit! Godzijndank reopen ze hier dus niet zoals bij de primark: kassa 8 alsjeblieft. Wel een fijn kassa systeem gelukkig.
Enne.. je aankopen zijn super leuk!
Auteur
Thanks Chris! Binnenkort gaan we samen een keer oké? 🙂
Jaaa veel zin in !!!!
Leuke accessoires hebben ze daar hé!
Wauw!! Ja, ik wil ook shoppen bij Forever 21. Wat een retegave winkel!
Wat leuk dat je hier naartoe mocht voor Aranka 🙂 Lijkt me een toffe (grote) winkel. In Rotterdam kom ik vrijwel nooit, maar wie weet in de toekomst 🙂
Dat ziet er heel erg leuk uit !
Tis zo’n mooie, flitsende winkel! Alleen van de foto impressie word ik al te hebberig!
Ziet er uit als een mooie grote zaak. Ik ben er nog nooit geweest maar zie een heleboel leuke kleding!
Jaa, finally! Leuke items heb je geshopt, love de trui!
Auteur
Thanks! Hij is ook erg fijn!
Dat ziet er wel onwijs leuk en riant uit, en een behoorlijke aanvulling voor de oer Rotterdamse ” koopgoot” denk ik….fijn, hij is dan ook zo lekker makkelijk te bereiken …
Auteur
Dat is zeker een mooie aanvulling voor de koopgoot! Ja dat hij goed te bereiken is is zeker een pluspunt. Het is echt een AA locatie waar ze zitten!
Oh wat doe je me aan zo vroeg in de ochtend! ik wil hier nu heen.
Auteur
Haha sorry! Het is een aanrader 😉
Mooie foto’s heb je gemaakt! Ben zelf niet bekend met deze keten. Woon in het noorden van het land en daar is deze winkel niet. Ziet er allemaal erg cool uit!
Auteur
Nee daar is hij inderdaad nog niet. Amsterdam was de eerste en Rotterdam de tweede. Ik verwacht wel dat er zeker meer vestigingen door het hele land heen komen dus wie weet 🙂 Dank je wel!
Ziet er super leuk uit! Ik zie nu al zoveel items die ik wel zou willen haha! Ik ben al een hele tijd niet in Rotterdam geweest, maar als ik er heen ga, ga ik sowieso een bezoekje aan de forever 21 brengen!
Auteur
Zou ik zeker doen! Ik vind het echt een leuke winkel. Ben heel benieuwd hoe jij het vindt.
Mooie winkel zeg! Vooral de pasruimte vind ik indrukwekkend!
Auteur
Ja daar was ik ook erg van onderste boven! Lekker ruim en alles wat je nodig heb. Vind ik altijd erg belangrijk 🙂
Wat een goede foto’s en daardoor heb je zin om daar te gaan winkelen.
Auteur
Bedankt voor je complimentje 🙂 !
Zo leuk dat je naar de opening kon gaan. Forever 21 stelt mij nooit teleur 😉
Auteur
Nee he! Ze hebben altijd wel wat leuks 😉 hihi
Woo, super gaaf dat je er als eerste naar toe mocht! Leuke foto’s ook, ik heb al helemaal een idee van waar ik naar toe moet. Wel jammer dat jouw stukje zoveel op die van Aranka lijkt, tot de ”Nog net geen Primark, kassa 3 alstublieft” toe. hihi. Hoe dan ook ik kan niet wachten tot ik er naar toe kan, thanks!
Auteur
Hoi Karin,
Ja ik heb dat stuk geschreven voor Aranka dat staat er ook bij. Ik wilde toch ook hier iets plaatsen dus ik heb hem aangevuld met mijn aankopen 🙂 Ik ben heel benieuwd hoe je het in het echt vindt!
Wat een mooie winkel! En leuke aankopen!
Superleuk dat hij nu ook in Rotterdam te vinden is! Ik vind het vooral tof te neuzen bij de sieradenafdeling bij F21. 🙂 Liefs, Rowan