Outfit inspiratie – Spring 2018

Nu ik niet meer zo makkelijk 1,2,3, de deur uit kan, is online windowshoppen echt een hobby geworden. Ik zeg windowshopping, omdat ik vaker kijk dan koop 😉 Ik plaats het in mijn winkelwagentje, laat het daar dagen staan. Om er vervolgens nog een paar keer over te twijfelen, dan te vergeten waar ik het ook alweer gezien had en dan spijt te krijgen dat ik het tóch niet heb besteld. Iets met zwangerschapsdementie?!

Enfin, om het voor mijzelf wat overzichtelijker te maken heb ik voor deze lente twee moodboards gemaakt met inspiratie. Looks die ik zo zelf zou kunnen dragen.

Outfit inspiratie – Spring 2018 | Pink & Denim casual

Outfit inspiratie - Spring 2018

Broek, Only € 39,99 | Denim jacket, EDC € 69,99 | T-shirt, Tommy Hilfiger € 29,95 | Schoenen, Superga € 89,95 | Horloge, Tommy Hilfiger € 189,00 | Tas, Fabienne Chapot € 199,99

Deze eerste outfit bevat veel roze, denim en wit. Een echte Lesley outfit. Het jasje heb ik een tijdje terug zien hangen bij Esprit. Het is dat ik al 3 denim jasjes heb, maar deze vind ik zo geweldig! In deze outfit combineer ik het denim jasje met een simpel wit t-shirt met een print en een roze jeans met raffles aan de onderkant. Ik vind deze trend echt super en hoop binnenkort een broek te vinden die goed past. Ik heb er al ongeveer 4 gepast, maar helaas heb ik de perfecte variant voor mij nog niet gevonden. Deze schoenen van Superga wilde ik vorig jaar al aanschaffen, helaas waren ze nergens meer in mijn maat te krijgen. Dit jaar gaan we voor poging 2 🙂 . Als accessoires heb ik gekozen voor deze geweldige bloementas van Fabienne Chapot en een mooi rosé gouden horloge van Tommy Hilfiger.

Outfit inspiratie – Spring 2018 | Casual chic with a touch of green

Outfit inspiratie - Spring 2018

Blouse, Mango € 49,99 | Broek, Mango € 35,99 | Schoenen, Dune € 99,95 | Tas, Valentino € 129,99 | Ring en ketting,  BUDDHA TO BUDDHA via Brandfield € 129,00 / € 749,00

Een casual chic outfit die zowel geschikt is voor werk, als voor een normale gelegenheid. Deze broek heeft een mooi pastel groen kleurtje en is net als de broek die ik in mijn laatste outfitpost droeg 7/8. Ik combineer het in deze outfit met een witte blouse met veel ruches en kant. Onder de broek een paar witte sandalen met blokhak. Deze sandalen hebben een mooie golfbeweging. Om het geheel wat stoerder te maken, maak ik het af met wat sieraden van BUDDHA TO BUDDHA. Ik denk dat deze BUDDHA TO BUDDHA ketting super gaaf staat op de witte blouse. Deze dubbele BUDDHA TO BUDDHA ring vind ik zelf ook erg gaaf. De tas die ik erbij gematcht heb is van Valentino en breekt het geheel een beetje, maar blijft wel in dezelfde lieflijke pasteltinten.

Brandfield

Alle accessoires in de bovenste collages komen van Brandfield. Ik vind dit persoonlijk een hele fijne webshop. Ze hebben hier alle op het gebied van style items. horloges, sieraden, zonnebrillen en vooral tassen. Het is een wonder dat de Ted Baker tassen dit keer mijn collage niet gered hebben 😉 . Ook zijn ze supersnel met leveren. Voor 23:30 besteld en je hebt het de volgende dag in huis. Vorig jaar heb ik hier al mijn moederdag cadeaus besteld en ze was er superblij mee!

Beide zijn een outfit die ik zelf zo zou dragen. Ik zou dan ook geen voorkeur op kunnen geven welke mijn favoriet is. Dit is maar net in welke bui ik op dat moment ben. Welk van de twee outfit’s is jouw favoriet? Of zou je het geheel anders combineren?

Dit bericht bevat gesponsorde links.

4 Reacties

  1. 12 april 2018 / 21:42

    Wat een leuke outfits! Ik heb vandaag toch weer een keer ‘normaal’ geshopt! De winkel kende ik niet, dus ook de maten niet, dan is even een pas sessie wel fijn. Nu kan ik daar ook weer windowshoppen! Leuk bedacht!

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.