Deze outfit met mijn tijgerprint bomberjack is één van mijn favorieten van de afgelopen tijd. Ik ontdekte deze match eigenlijk per ongeluk, toen ik en keer in het donker wat kleding uit mijn kast raapte 😉 . Het stond zo leuk dat ik het afgelopen week vast heb laten leggen door mijn vriendin Dees. Hieronder de outfit en de details!







Foto’s zijn gemaakt door: Deesjavu fotografie
Outfit tijgerprint bomberjack
Dit bomberjack heb ik na mijn verjaardag gekocht met de gekregen cadeaubonnen. Ik ben altijd al dol geweest op tijgerprint. Ik weet nog goed hoe ik op de middelbare school mezelf zo cool vond met mijn tijgerprint pumps met fel roze strik haha. Helaas heb ik er niet lang van mogen genieten, met een scooterongeluk zijn ze destijds erg beschadigd geraakt. Nu ik ouder word vind ik het nog steeds leuk om tijgerprint te dragen, maar het moet wel een beetje chique zijn. Door mijn blonde haar kom ik er anders al snel als Nel Veerkamp uit te zien 😉 . Op deze manier staat het leuk vind ik!
Het jasje is niet heel dik dus daarom draag ik er nog een trui onder. Deze hebben jullie al eerder terug kunnen zien in een eerdere outfit post. De trui is aan de achterkant net wat langer, wat ik zelf erg prettig vind. De broek heb ik in Londen gekocht en komt van de Engelse keten Next. Een van de winkels die ik graag bezoek als ik in Londen ben. De schoenen die ik hieronder aan heb, heb ik al een jaar of drie. Het is een hoog model van Nike genaamd de dunk sky high. Het is een sneaker met een ingebouwde hak. Het zit erg comfortabel en geeft je net die lekkere lift die je normaal hebt bij het dragen van hakken 😉 !
Details
Tijgerprint Bomberjack | Vero Moda
Trui | Noisy May
Broek | Next UK
Schoenen | Nike dunk sky high
Horloge | Guess
Ik zou normaal nooit iets met tijgerprint uitkiezen, maar dit bomberjack staat je echt zó goed! Superleuke outfit en mooie schoenen ook!
Super tof jasje Lesley!! Helemaal niet ordinair, juist lekker vlot en een tikkeltje sexy. Je schoenen zijn ook heel leuk!!
Hele toffe outfit! Staat je goed. Helemaal niet ordinair inderdaad.
Wat een tof jasje!
Leuk geworden les!!!
Super super super gaaf! Ik vind het echt een te gek jasje! Show het op mijn Fancy Friday linkup!
Staat je goed! Ik hou ook wel van de tijgerprint, en dit is idd niet ordinair 🙂
Liefde voor luipaardprint! Staat je goed. 🙂 Je Nikes zijn ook erg leuk.
Het ziet er echt super leuk uit zo alles bij elkaar 🙂
Wow wat geweldig weer!! Ik heb het al eens eerder gezegd, maar je hebt echt een hele toffe kledingstijl ❤
Hele leuke outfit! Liefde voor je Nikes!
Ohh ik ben dol op tijgerprint! Wat een super leuke outfit en onwijs leuke foto’s!
Love it! Staat je geweldig en door de simpele basis, knalt de bomber er lekker uit.
Love it!
Super gaaf dat bomberjack! Leuk gecombineerd.
Wat een tof jasje, het staat je echt heel mooi!
Leuk jasje en stoere outfit zo! Ik heb wel eens een topje gehad met een tijgerprint, heel erg vaak gedragen ook 🙂
Super leuke bomberjack! Die wil ik ook wel!