Shoplog: sample sale Jacky Luxury

Shoplog Jacky Luxury

Afgelopen maandag deelde ik met jullie het bericht ‘Sample sale: wat is het en 9 tips waar je op moet letten!’. Dit artikel schreef ik naar aanleiding van mijn laatste bezoek aan sample sale Jacky Luxury. Op zaterdag 1 augustus vertrok ik in alle vroegte met een vriendin richting Zwanenburg, wat net onder de rook van Amsterdam ligt. Om 10.00 begon de sample sale en exact vijf minuten voor opening waren we er! De dranghekken stonden al klaar maar gelukkig was het niet nodig. Samen met ons waren er slechts een stuk of tien mensen. Een grote loods op een industrieterrein, daar werd het dit keer gehouden. Het was dus niet erg druk waardoor we lekker onze gang konden gaan. We hebben heerlijk twee uur lang op ons gemak geshopt!

Sample sale Jacky Luxury | Wat kocht ik? 

Ik heb zelf drie items gekocht. Een broek, een vest met pailletten en een vest met ruiten, hieronder de foto’s van mijn items!

Shoplog Jacky Luxury Shoplog Jacky Luxury Shoplog Jacky Luxury Shoplog Jacky Luxury Shoplog Jacky Luxury
Shoplog Jacky Luxury
Shoplog Jacky Luxury

Sample sale Jacky Luxury | Wat koste het?

Ik snap dat jullie benieuwd zijn of ik hier nu veel goedkoper door uit was. Het leukste is achteraf nog even checken of je wel echt een goede koop hebt gedaan. Toen wij rond een uur of drie weer thuis kwam hebben we dit natuurlijk gelijk gecheckt. Wij wisten beide wel wat de prijzen ongeveer waren maar exact, nee dat niet. Hieronder een overzichtje van wat het eigenlijk kost en wat ik ervoor betaalde.

Broek:
Ik kocht de broek voor € 30,00. De broek heeft een nieuwprijs van € 89,95 en is momenteel nog steeds online te koop via hun webshop. Hij is momenteel in de sale voor € 44,95.

Vest mepailletten:
Het jasje met glitters kocht ik voor € 40,00. De nieuwprijs van dit vest is: € 109,95. Ook deze is nog te koop in de webshop en is momenteel ook in de sale € 54,95. 

Vest met ruiten:
Voor dit vest betaalde ik € 40,00. Helaas kan ik dit vest nergens meer online vinden. Dit kan meerdere dingen betekenen. Of het is een item wat uiteindelijk nooit uitgegeven is, of hij is uit een oudere collectie. Nu verwacht ik het eerste aangezien je het via internet meestal wel terug kunt vinden als het uit een oude collectie is. Naja maakt ook niet uit ook, ik vind hem geweldig!

Mijn vriendin kocht twee jassen van Jacky voor € 140,00 totaal. Deze koste normaal € 429,00 en 149,95! Dat is dus echt een goede koop geweest 😉 !

Totaal was ik € 60,00 kwijt. Hé? 30+40+40 is toch zeker 110?! Ja dat klopt maar ik, mazzelaar als ik ben, had € 100,00 shoptegoed gewonnen via de Facebookpagina van Jacky voor mij en een vriendin! Mijn vriendinnetje was dus ook erg blij met mij want het scheelde haar dus ook € 50,00!

Wat vind jij van mijn aankopen?

 

27 Reacties

  1. 14 augustus 2015 / 07:50

    wauw die broek en dat vest zijn helemaal mijn ding. Leuke aankopen hoor!

  2. 14 augustus 2015 / 10:02

    Die jas ziet er heel mooi uit!! leuke aankopen

  3. 14 augustus 2015 / 11:17

    Wat leuk zo’n sample sale! Dat pailletten vestje is zo onwijs cute. Echt helemaal mijn ding!

  4. Madeleine
    14 augustus 2015 / 11:23

    Wat heb je een leuke items gescoord 🙂 Ik vind je lay-out echt prachtig!!!!!

  5. 14 augustus 2015 / 12:17

    Die broek is echt heeeel gaaf! 🙂

  6. 14 augustus 2015 / 14:10

    Leuke aankopen, mijn eerste gedachte was ook dat ze zo goed bij jou passen haha!

  7. 14 augustus 2015 / 15:00

    Wat leuk! Ik vooral je jas heel tof 🙂 Past goed bij je!

  8. 14 augustus 2015 / 17:44

    Ik vind al je items ontzettend leuk! Goed geslaagd en dan voor dat geld! 😀

  9. 14 augustus 2015 / 20:09

    Wat een mooie items, die broek vind ik erg gaaf. Goede deal!

  10. 14 augustus 2015 / 21:24

    Very nice! Die broek is gaaf, en dat pailletten vestje ook. Die kleur is mooi 🙂 Ja, ik snap dat je super blij hiermee bent. De prijs is ook prima.

  11. Mylou
    15 augustus 2015 / 15:14

    Wat een leuke aankopen! Vooral de broek vind ik erg leuk 🙂

  12. 15 augustus 2015 / 19:54

    Wat een super leuke items, vooral de broek vind ik heel erg gaaf! En altijd leuk wanneer je minder hoeft te betalen door kortingscode’s over in jouw geval een shoptegoed die je had gewonnen! (:

  13. 16 augustus 2015 / 22:51

    Tjeetje het roze/grijze ruitenvest is echt superleuk en vast heerlijk warm in het najaar…ook de prijs van het vest is natuurlijk onwijs leuk!

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.